Belchim Crop Protection

Belchim Crop Protection

Nová kvalita v ochraně rostlin

Flexibilita

Flexibilita

Vývoj řešení odpovídající potřebám trhu

Inovace

Inovace

Rostoucí portfolio produktů pro udržitelné zemědělství

Spolupráce

Spolupráce

Zajištění vysoké úrovně optimalizované technické podpory

SOME WORDS ABOUT OUR COMPANY.

čtvrtek, leden 23, 2020

O SPOLEČNOSTI

Společnost Belchim založil v roce 1987 Dirk Putteman, který je dodnes výkonným ředitelem firmy. Po expanzi na holandský trh společnost změnila svůj název na Belchim Crop Protection. Každým dalším rokem se naše pobočky objevovaly v dalších zemích – ve Francii, Německu, Velké Británii, Španělsku, Portugalsku, Itálii nebo ve skandinávských zemích. Na náš trh vstoupila společnost Belchim v roce 2012.

Pro ekologické zemědělství

Moderní přípravky používané v pro ekologickém zemědělství musí mít kromě vysoké účinnosti toxikologický a ekotoxikologický profil bezpečný pro životní prostředí. Belchim Crop Protection nabízí řešení pro udržitelné zemědělství díky výběru správných produktů, tzn. takových, jejichž environmentální profil je v souladu nejen se současnými, ale i s budoucími požadavky. Belchim Crop Protection ukazuje na příkladu vlastní historie, že je kompetentním a spolehlivým partnerem, který dokonale chápe potřeby svých zákazníků.

Kreativita

Lidé vytvářejí nová řešení, hledají nové možnosti, přemýšlejí originálně… Díky vysoké technické odbornosti našich zástupců je společnost Belchim Crop Protection schopna vnést na trh přidanou hodnotu. Belchim Crop Protection se dokonale orientuje na trhu a v jeho vývoji, takže může v předstihu nabízet odpovídající řešení.

Inovace

Schopnost zavádět inovace je součástí DNA společnosti Belchim Crop Protection, ale úspěch záleží na mnoha faktorech jako je rozvoj, spolupráce nebo rozhodování v souladu se současnými trendy trhu.

Náš rozvoj. Váš úspěch.
Belchim Crop Protection

 

Katalog přípravků na ochranu rostlin 2019

Vypočítejte si správnou dávku

Designed by Pedro
Scroll to Top