Belchim Crop Protection

Belchim Crop Protection

Nová kvalita v ochraně rostlin

Flexibilita

Flexibilita

Vývoj řešení odpovídající potřebám trhu

Inovace

Inovace

Rostoucí portfolio produktů pro udržitelné zemědělství

Spolupráce

Spolupráce

Zajištění vysoké úrovně optimalizované technické podpory

KARIÉRA

Belchim Crop Protection stále hledá talentované pracovníky pro různá oddělení (registrace, vývoj, marketing, obchod atd.). Trénink, osobní rozvoj a vývoj pracovní kariery je klíčovým prvkem řízení lidských zdrojů. Jelikož je naše společnost inovativní v ochraně rostlin, hledáme odpovědné týmové hráče, kteří přijímají výzvy a dokáží být přínosem pro úspěch celé společnosti.

Pokud vás zaujala možnost práce v mezinárodním prostředí v našem dynamicky se rozvíjejícím týmu, zašlete vaši nabídku vztahující se k právě nabízeným pracovním pozicím a to včetně životopisu a motivačního dopisu.

Pokud jste právě nenašli volnou pozici, která vás zajímá, zašlete nám svou otevřenou žádost s označením práce, která by vás v budoucnu zajímala ve vztahu k aktivitám společnosti. Označte přitom oddělení, ve kterém by vás práce zajímala nejvíce a z jakých důvodů.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Proč se chcete zapojit v BCP ?

V zásadě potřebujeme váš odpovědný postoj: vaši osobnost, týmového ducha a orientované myšlení pro zajištění vaší integrace a úspěšné kariéry v rámci společnosti BCP.

Pokud nehledáte jen práci, ale i poslání, přijďte a připojte se k nám v BCP.

Pokud chcete pracovat pro společnost, která vám dává možnost zkoumat a realizovat nové nápady, pokud vás opravdu zajímá práce, kterou děláte, jste sami nadšení tím, co děláme, jste zaměření na dosahování výsledků, neexistuje lepší místo k vašemu úspěchu než je společnost Belchim Crop Protection.

Designed by Pedro
Scroll to Top